Minifilmior



Filmik trwa kilka sekund, a tłukłam się z nim niesamowicie w różnorakich programach. Ale prawdopodobnie rozwiązałam już mój problem z programami do obróbki filmików i możecie się spodziewać czegoś super-extra-niesamowitego, jak tylko Barkas wyzdrowieje, a mi się zachce... czyli za bardzo długi czas :D Ale spróbuję go skrócić.

Także, co do filmiku, ogólnie wszystko jest źle - inaczej aport zaczynamy, inaczej aport się ustawia po spadnięciu, inaczej pies do mnie przybiega i wydaje mi się, że ja się tak bardzo przy tym nie ruszam, ale pragnęłam wam dać coś poglądowego, co ostatnio robimy. Szkoda, że frisbee nie udało mi się nagrać, ale chyba jeszcze będę miała okazję.
Nie chcę rozbijać się na kawałku, mówiąc o filmiku, ale na początku widać mój geniusz, gdy sama nie wiem czego chcę od psa... Nie wycinając tego kawałku pomyślałam sobie "może ośmieszając się takimi rzeczami w internecie, w końcu podczas treningów z psem zacznę myśleć?" :)

https://www.youtube.com/watch?v=F2AV5zZmI9A

Dopiero teraz, w domu, patrząc na spokojnie na ten filmik doceniam fakt robienia filmików. I prowadzenia dziennika treningów (to już odkąd go mamy :P). To niesamowite, ile można się dowiedzieć o sobie i o psie. Myślę, że coraz częściej będę nas nagrywała.

Co do Barkasa, znowu ma coś z łapą. I pierwszy raz ja nie panikuje i nie biegnę do weterynarza. Jeśli utrzyma się to do środy, na pewno pójdę, a póki co zachowuje się normalnie - ba, wręcz robi wszystko biegiem, po za tym, że JA widzę nieprawidłowość w ruchu.

Ostatnio nabyłam kilka rzeczy, niektóre już ochrzczone (czytaj: rozwalone przez mojego terminatora), inne jeszcze do nas idą. Tak czy inaczej, szykuje się notka typowo zakupowa :D

6 komentarzy:

 1. O tak,filmiki to świetna rzecz kiedy nie ma obok osoby, która poprawia nasze błędy. Ja na przykład nie wiedziałam, że zdarza mi się pokazać ręką przy dostawieniu :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny nagłówek i blog, będę wpadać :) W miarę możliwości wpadnij do nas :)
  merry-dogs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny filmik ;3 Śliczny psiak ;)
  Pozdrawiam i obserwuję :)
  https://pamietniki-nelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. My na razie wałkujemy ten aport formalny i wałkujemy ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Filmiki są świetne, sama teraz wszystko nagrywam i wychodzą wszystkie błędy i jakieś moje głupie nawyki, o których nie miałam pojęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 5. powodzenia! zdaje się, że tworzycie fajny team!

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawy filmik ;p + przeczytałam parę notek ;p
  obserwuje cię i zapraszam do siebie ^^
  goldenszastek.blogspot.com
  Pozdrawiamy ^^

  OdpowiedzUsuń